CUSTOMER SERVICE SPECIALIST WITH ENG - BŘECLAV

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste komunikativní typ člověka, který má technický background? Disponujete praxí ze zákaznického servisu a komunikace se zákazníky Vám není cizí? Rádi byste uplatnili svoji znalost anglického jazyka v zaměstnání? Chcete pracovat pro úspěšnou společnost, která nabízí zkrácenou pracovní dobu a zajímavé finanční ohodnocení? Pak zašlete svůj životopis! Úspěšná mezinárodní společnost hledá posilu do týmu, a to na pozici: CUSTOMER SERVICE SPECIALIST WITH ENG - BŘECLAV

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace a jednání se zákazníky
  • prezentace produktů a poskytování služeb
  • tvorba obchodních nabídek
  • zpracovávání poptávek
  • občasné cestování – většinou do zahraničí
  • reporting, administrativa

Co požadujeme?

  • dokončené SŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
  • alespoň roční praxi v zákaznickém servise ideálně z nadnárodní výrobní společnosti
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (denní komunikace), znalost německého jazyka velkou výhodou
  • uživatelskou znalost balíčku MS Office
  • zodpovědného, pečlivého i spolehlivého člověka, který umí řešit vzniklé problémy

Co nabízíme?

  • práci v jedné nejznámější firmě světa
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • odborné zaškolení

  • místo výkonu práce: Břeclavsko