SENIOR DEVELOPER iOS

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Jsi specialistou ve vývoji mobilních aplikací, především pro iOS? Není Ti lhostejné, na jakém projektu pracuješ a chceš mít možnost produkty ovlivnit? Chceš mít k dispozici moderní technologie a pracovat na nových projektech? Pokud chceš být součástí kvalitního týmu, ozvi se! IOS PROGRAMÁTOR

Pracovní náplň

  • Analýza požadavků zákazníka
  • Návrh řešení pro iOS, ývoji mobilních aplikací a knihoven
  • Vývoj dle agilní metodiky
  • Údržba stávajících komponent
  • realizace GUI aplikace

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti s vývojem pro IOS
  • Pokročilou znalost programovacího jazyka objective-C nebo C++ a objektově orientovaného návrhu
  • Zkušenosti s vývojem celého životního cyklu produktu
  • Znalost prostředí X Code
  • Znalost dalších mobilních platforem výhodou

Co nabízíme?

  • Práce v týmu specialistů
  • Vzdělávání, kurzy.
  • Agilní metodika vývoje
  • 25 dnů dovolené
  • Finanční odměny
  • Volná pracovní doba

  • Místo pracoviště: Praha