MANAŽER LOGISTIKY A EXPEDICE Praha

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s vedením logistiky a expedicí zboží ve výrobní společnosti? Víte, jak funguje výrobní sklad? Máte výborné manažerské schopnosti? Pak hledáme právě Vás! Rostoucí výrobní nábytkářská společnost hledá posilu do oddělení logistiky na pozici: MANAŽER LOGISTIKY A EXPEDICE Praha

Pracovní náplň

  • vedení a motivace 12-členného týmu ve skladu a logistice
  • dohled nad výkonem a výsledky týmu
  • vedení expedičního skladu a kanceláře
  • dohled nad dodržováním dohodnutých termínů dodávek objednaného zboží
  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • zajištění mezinárodní dopravy od dodavatelů přes výrobu k zákazníkům
  • zpracování dokladů v rámci importu a exportu zboží
  • řešení ad-hoc problémů s výrobou a obchodními jednotkami
  • dohled nad dodržování BOZP a PO na pracovišti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • anglický jazyk alespoň na úrovni B1/B2
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • uživatelskou znalost MS Office

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • moderní pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • multisport kartu
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na vzdělávací kurzy

  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu práce: Praha