RECRUITER Praha-východ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte již zkušenosti v oblasti HR a recruitingu z personální agentury a rádi byste se posunuli do interního HR? Rádi byste pracovali ve výrobní společnosti? Angličtinu máte alespoň na běžné komunikativní úrovni? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do svého HR týmu na pozici: RECRUITER Praha-východ

Pracovní náplň

  • vyhledávání vhodných kandidátů na svěřené pozice
  • recruiting převážně technických pozic
  • vedení pohovoru s vybranými kandidáty
  • spolupráce s externími personálními agenturami
  • podílení se na nových HR projektech
  • administrativní podpora HR týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na běžné komunikativní úrovni
  • zkušenost s náborem zaměstnanců na technické pozice
  • uživatelská znalost MS Office
  • komunikativnost, pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní rostoucí společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • sickdays
  • vzdělávací kurzy
  • příspěvky na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha – východ