SPECIALISTA FMEA (50-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jste technicky zaměřený člověk s analytickým myšlením? Máte zkušenosti s tvorbou FMEA ve výrobě? Mluvíte anglicky a chcete jazyk při své práci pravidelně využívat? Pak mi pošlete životopis na: vlckova@acjobs.cz Přidej se do našeho super týmu a buď: SPECIALISTA FMEA (50-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba různých typů FMEA (např. procesní, logistické)
  • práce v APIS, SCIO
  • spolupráce napříč společností
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, technický obor výhodou
  • Angličtinu na pokročilé úrovni, ostatní jazyky výhodou
  • Zkušenosti na podobné pozici
  • Znalost FMEA
  • Znalost systému SAP
  • perfektní znalost prostředí výrobního podniku

Co nabízíme?

  • SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • obědy zdarma
  • každoroční navýšení mzdy
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijko
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • práce v čístém prostředií
  • stabilní nonautomotive společnost

  • Místo výkonu práce: cca 15 minut autem od Plzně