OBSLUHA STROJŮ - CNC (40-47.000 KČ a BONUSY)

Neaktivní nabídka

29000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Absolventi, i vy, co už praxi s obsluhou strojů máte. Přidejte se k nám. Za to vám nabízíme přátelské prostředí, nespočet benefitů a férového ohodnocení za vaší odvedenou práci. Jen chceme, abyste se vyznali v technické dokumentaci, uvítáme i praxi s obsluhou NC a CNC strojů. OBSLUHA STROJŮ - CNC (40-47.000 KČ a BONUSY)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Obsluha strojů
  • Kontrola vyrobených dílů
  • Práce s metrem a posuvným měřítkem
  • Čtení v technické dokumentaci

Co požadujeme?

  • Znalost technické dokumentace
  • Praxe s obsluhou NC a CNC strojů
  • Znalost práce na PC
  • Práci ve 3 směnném nebo nepřetržitém provoze

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Bonusy
  • 13. Plat
  • Dotované stravování přímo ve společnosti
  • Příspěvek na dojíždění
  • Pozice je vhodná pro muže a ženy

  • Místo výkonu práce: Přerovsko