ZÁKAZNICKÁ KVALITA - SPECIALISTA, I ABSOLVENTI (32.-47.000 Kč)

Neaktivní nabídka

32000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Aktuálně hledáme do našeho týmu specialistu kvality, který se domluví anglicky, kvalita ho naplňuje. Pokud se v této oblasti chcete nadále pohybovat a být součástí přátelského týmu, na nic nečekejte a pošlete nám svůj životopis. Čekáme právě na vás.:) ZÁKAZNICKÁ KVALITA - SPECIALISTA, I ABSOLVENTI (32.-47.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Péče o zákazníka
  • Komunikace se zákazníky
  • Řešení případných reklamací
  • Účast při auditech
  • Sledování realizace a vyhodnocování kvalitu dodávek

Co požadujeme?

  • Komunikativní AJ
  • Znalost FormelQ, QSB++, vzorkování k zákazníkovi v B2B-BeOn, GQTS-SQMS, VDA2, PPAP
  • Znalost systému SAP - VÝHODOU
  • Praxi v automotive - VÝHODOU
  • Řp. sk. B
  • Týmovost, spolehlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13.+14. plat
  • Další zaměstnanecké benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Kvalitní zaškolení
  • Práce ve stabilní společnosti
  • Notebook a telefon
  • Dotované stravování
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Práce ve fajn kolektivu :)

  • Místo výkonu práce: Okolí Mladé Boleslavi

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.