TECHNOLOG V RODINNÉ FIRMĚ! (34 - 36.000 KČ)

Neaktivní nabídka

34000 - 36000 Kč

Máte zkušenost s technologií či programováním CNC? Hledáte firmu s příjemnou a rodinnou atmosférou? Chcete různorodou práci, která nebude pouze u stolu? Skvělé pošlete mi životopis a pracujte jako: TECHNOLOG V RODINNÉ FIRMĚ! (34 - 36.000 KČ)

Česká firma

Pracovní náplň

  • technologická příprava zakázek
  • příprava technologických postupů
  • komunikace se zákazníky
  • kontrola zakázky před expedicí
  • namátková kontrola dodržování postupů ve výrobě
  • programování CNC

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • praktická znalost dílenských postupů
  • praxe v programování CNC
  • ochota se vzdělávat a zdokonalovat
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí menší rodinné společnosti
  • 20 dní dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání
  • podporu férového vedoucího
  • možnost profesního růstu

  • lokalitu 20 km východně od Brna