3D DESIGNER (BRNO)

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte práci na pozici konstruktéra v Brně? Ovládáte Inventor, případně jiný 3D kreslící software? Jste kreativní a máte zkušenosti s konstrukcí? Pak hledáme právě Vás! Česká společnost působící v oblasti projektů, dodávek a montáže strojů a zařízení v oblasti průmyslové automatizace hledá vhodné kandidáty na pozici: 3D DESIGNER (BRNO) - AŽ 30000,- Kč

Pracovní náplň

  • 3D konstruování v programu Inventor
  • navrhování a kreslení jednoúčelových zařízení (dopravníkové systémy, poka - yoke systémy)
  • tvorba výkresové dokumentace
  • spolupráce s výrobou a projektovým manažerem

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ obor strojírenství
  • praxi v oblasti konstrukce (i při studiu VŠ)
  • znalost 3D programu Inventor
  • znalost anglického jazyka na úrovni čtení výkresů
  • kreativitu a pečlivost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní české společnosti
  • samostatnou a kreativní práci
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • stravenky
  • nástup dohodou