Inženýr kvality s cestováním (až 60000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

Máte zkušenosti z kvality na podobné pozici? Rádi byste dostali na starosti nový projekt? Orientujete se v elektru? Máte chuť na sobě pracovat? Jestli ano, zde dostanete šanci nám vše ukázat a ještě Vás v tom podpoříme!!! Brněnská firma hledá inženýra kvality se zaměřením elektro pro svůj nový projekt!

Pracovní náplň

  • Řešení reklamací s dodavateli a zákaznické reklamace
  • Využívání nástrojů kvality v praxi (8D, 5 why, Ishikawa, metoda FMEA, …)
  • Vedení výstupních kontrolorů + zodpovědnost za vstupní kontrolu
  • Schvalování věcí u nového produktu
  • Tvorba kontrolních plánů
  • Koordinace s mezinárodním týmem kvality
  • Spolupráce na novém projektu
  • Participace na řešení interní zmetkovitosti
  • Navázání a spolupráce s dodavateli
  • Nastavování nápravných opatření

Co požadujeme?

  • Min SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na elektro – nebo praxe v oboru elektro - NUTNOSTÍ
  • 3 roky zkušeností v oboru kvalita minimálně + znalost nástrojů kvality
  • Komunikativní AJ – denní využití jak písemné, tak ústní
  • Znalost elektronických obvodů
  • Ochota cestovat (Amerika, Evropa – nepravidelně)

Co nabízíme?

  • Práce pro stabilní firmu, která má projekty na několik let dopředu a ani v dnešní době nepropouští, neuzavírá a pořád jede
  • Mzda dle dosavadních pracovních zkušeností až 60000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijko
  • Entered karta
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Pružná pracovní doba
  • Kariérní postup
  • Odborné vzdělávání
  • Možnost až 4 čísla za zvýhodněný tarif
  • Výroční odměny
  • Pokud doba dá, tak firemní akce, teambuildingy
  • Místo výkonu práce Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.