ELEKTROTECHNIK (2SMĚNNÝ PROVOZ 30.-45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Jste nabitý energií pro pozici elektromechanika ve stabilní společnosti? Jste ochotni pracovat na 2směnný provoz? Máte rádi čisté pracovní prostředí? Zajímá Vás PLC programování? Tím pádem jste to právě VY, koho hledáme na pozici ELEKTROTECHNIK (2SMĚNNÝ PROVOZ 30.-45.000 KČ), zašli mi svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • komunikace a spolupráce s výrobou
  • diagnostikování a odstranění chyb automatizačních systému
  • údržba elektrozařízení
  • vhodné pro ABSOLVENTY

Co požadujeme?

  • SŠ elektrotechnického směru
  • manuální zručnost
  • vyhlášku č. 50/1978 Sb §6
  • zkušenosti s PLC programováním výhodou
  • znalost automatizačních systémů výhodou
  • práce na 2 směny

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • motivační bonusy
  • roční bonusy
  • firemní stravování
  • možnost dalšího pracovního rozvoje

  • místo výkonu práce: Holýšov