PŘÍPRAVÁŘ PROJEKTŮ S AutoCAD + AJ

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Nadnárodní strojírenská společnost hledá kolegy na pozici PŘÍPRAVÁŘ PROJEKTŮ S CAD A AJ? Jste zapálený do techniky a ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!

Pracovní náplň

  • příprava a kalkulace projektů, časového harmonogramu
  • spolupráce s nákupním oddělením při zajišťování subdodávek v rámci projektu
  • spolupráce s konstrukčním oddělením při tvorbě technického řešení
  • komunikace se zákazníky, subdodavateli během přípravy projektů

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru (strojí výhodou)
  • znalost a zkušenost s AUTOCAD podmínkou (3D výhodou)
  • znalost výkresové dokumentace
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni podmínkou
  • zkušenost s MS Project a SAP výhodou
  • odolnost proti stresu
  • základní orientace v normách
  • ŘP. sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • práce v příjemném a přátelském kolektivu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • po zapracování, dle výkonu 13. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • služební notebook a telefon
  • stravenkový paušál

    Lokalitu: Ústí nad Labem