ZKUŠENÝ SENIOR ÚČETNÍ (AŽ 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte praxi na pozici ÚČETNÍ/SENIOR ÚČETNÍ? Pracujete rádi s čísly a máte analytické myšlení? Rádi byste se uplatnili ve firmě, kde na pracovišti vládnou téměř rodinné vztahy? Tak to hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní firma právě hledá člověka na pozici SENIOR ÚČETNÍ (AŽ 45.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • účetní agenda
  • zástupnictví v činnostech ve společnosti
  • vypracovávání účetní uzávěrky
  • komunikace s auditory
  • zajištění procesů s platnými účetními zásadami
  • vypracovávání měsíčního a ročního daňového přiznání a DPH
  • podpora a rozvoj systému SAP

Co požadujeme?

  • VŠ/ SŠ Ekonomického směru
  • zkušenost na obdobné pozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost zákonných a mezinárodních standardů ve výrobních společnostech
  • znalost daňových předpisů
  • zkušenosti/znalost programu SAP či jiných ERP systémů
  • znalost MS Excel
  • německý jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • mezinárodní spolupráce a příležitosti k učení
  • zajímavé výzvy a podpůrný tým
  • týden dovolené navíc
  • stabilní práci v mezinárodní společnosti
  • zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

  • lokalita: Ústí nad Labem