ZÁMĚČNÍK

Neaktivní nabídka

17000 - 23000 Kč

Jste vyučeným zámečníkem nebo mechanikem strojů a zařízení? Složil jste svářečské zkoušky pro svařování argonem? Hledáte stabilní práci v perspektivní společnosti? Chcete pracovat na pozici ZÁMEČNÍK na Vysočině (okres Havlíčkův Brod)? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Strojírenská společnost dodávající specifická zařízení hledá nového kolegu na pozici: ZÁMEČNÍK

Pracovní náplň

  • příprava materiálu
  • práce dle výkresové dokumentace
  • svařování strojních celků
  • zámečnické práce
  • práce v jednosměnném provozu

Co požadujeme?

  • SOU strojní
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • svářečské zkoušky na argon
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • flexibilita, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • zodpovědná práce ve stabilní společnosti
  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatky na penzijní a životní pojištění
  • platové ohodnocení dle výkonu
  • místo výkonu práce: Vysočina (okres Havlíčkův Brod)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.