ZKUŠENÝ INŽENÝR KVALITY (45-60.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Chcete pracovat pro nadnárodní stabilní společnost? Hledáme do našeho týmu nové kolegy na pozici: ZKUŠENÝ INŽENÝR KVALITY (45-60.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Správa zákaznického portálu a interních portálů
  • Sledování a kontrola kvality dílů
  • Zpracování reklamací
  • Provádění auditů výroby
  • Zpracování analýzy a zpracování vrácených dílů
  • Podílení se na nových projektech

Co požadujeme?

  • Anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Znalost FMEA, VDA, 8D, ISO/TS, IATF 16949

Co nabízíme?

  • Možnost homeoffice
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Měsíční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Rozsáhlý systém zaměstnaneckých benefitů
  • Super kolektiv
  • Nástup možný IHNED

  • Lokalitu: Ústí