SEŘIZOVAČ - NÁSTUP IHNED (25.-27.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Seřizovači, pojďte pracovat k nám! Hledáte v této těžké době stabilní a stálou práci do které se budete těšit? My zase hledáme šikovného seřizovače pro výrobní stroje. Potřebujete k tomu jen chuť do práce, manuální zručnost a pokud máš praxi na podobné pozici, už není co dalšího řešit. Těšíme se na Tvůj životopis! Výrobní společnost na Pardubicku hledá kolegy na tuto pozici: SEŘIZOVAČ (25.-27.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění plynulého provozu na lince
  • Kontrola funkčnosti zařízení
  • Pravidelné opravy a údržba techniky
  • Zaškolování operátorů a zajištění dozoru
  • Průběžný reporting plnění úkolů nadřízeným

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Samostatnost
  • Zodpovědnost a manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Možnost nadělání hodin včetně jejich proplacení
  • Přesně víte den, kdy se můžete těšit na výplatu
  • Moderní klimatizované zázemí výroby
  • Příspěvky na volnočasové aktivity pro potěchu těla i duše

  • Lokalitu: Pardubice