GEODET - PRAHA

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání geodetického zaměření? Hledáte perspektivní zaměstnání ve stabilní české společnosti? Umíte pracovat v týmu, ale i samostatně? Oceníte širokou škálu zaměstnaneckých bonusů? Pak neváhejte a pošlete nám Vaše CV! Stabilní projekční společnost shání do svého týmu nové posily na pozici: GEODET PRAHA

Pracovní náplň

  • Zpracování majetkoprávních elaborátů
  • Zpracování geometrických oddělovacích plánů
  • Zpracování vytyčovacích výkresů
  • Spolupráce s dalšími odděleními
  • Zeměměřičské práce a občasné výjezdy do terénu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ geodetického zaměření
  • Znalost práce v programu AutoCAD nebo Microstation
  • Odpovědnost a preciznost
  • Autorizace v oboru (výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B (výhodou)

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Sportovní aktivity
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Možnost občasného home office
  • Podporu při dalším odborném vzdělávání a získání autorizací
  • Možnost kariérního růstu

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Sídlo společnosti: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!