INTERNÍ LOGISTIK S AJ (45 - 55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte zkušenosti s vedením týmu? Pohybujete se v oblasti INTERNÍ logistiky a máte celkový přehled o fungování skladů? Pak hledám právě Vás! Hledá se vedoucí - nebojácný a odhodlaný měnit procesy podle nejnovějších trendů v logistice. Zašlete mi svůj životopis a získejte příležitost stát se členem týmu ve významné mezinárodní společnosti na pozici: INTERNÍ LOGISTIK S AJ (45 - 55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • vedení oddělení logistiky
  • dohled nad plánováním materiálů a výroby
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • zajišťování požadavků zákazníka
  • dohled nad stavem skladových zásob
  • implementace nových systémů
  • neustálé zlepšování logistiky

Co požadujeme?

  • min SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici - zkušenosti s projektovým řízením a s vedením lidí
  • pokročilá znalost MS Office, znalost SAP systému
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B
  • komunikativní a vůdčí osobnost
  • aktivní zájem o nové technologie a trendy v logistice

Co nabízíme?

  • Pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Podporu vzdělávání a jazykové kurzy
  • Poukázky na sport nebo kulturu, relaxaci

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko