ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ (35-45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Máte praxi s údržbou elektrozařízení a vaše praxe zahrnuje i výrobní společnosti? Vlastníte platnou elektro vyhlášku 50 § 6? Chcete se dále zdokonalovat ve vašem oboru? Čekám na váš životopis! ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ (35-45.000 KČ)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za stav energetických zařízení
  • údržba a obsluha energetických zařízení
  • komunikace s kolegy
  • zajišťování externí spolupráce na údržbě

Co požadujeme?

  • min SOU vzdělání elektro - silnoproud
  • platnou vyhlášku 50/1978 sb. §6
  • ŘP sk. B
  • praxe v oblasti elektro, TZB, či MaR
  • zodpovědnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • ranní směny
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatky
  • dotované závodní stravování
  • možnost svozu do zaměstnání

  • lokalitu Uherské Hradiště

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.