STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG - TVÁŘENÍ s AJ nebo NJ

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

Znalosti technologie tváření, organizační schopnosti, ochota k profesnímu rozvoji. Pokud v sobě snoubíte tyto požadavky a dokážete je aplikovat v praxi, jste ideálním kandidátem pro tuto pozici. Neváhejte zaslat životopis a my Vás přesvědčíme, že jste udělali správné rozhodnutí! Mezinárodní společnost se sídlem na Olomoucku hledá pro rozšíření pracovního kolektivu kolegu/yni na pozici STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG - TVÁŘENÍ s AJ nebo NJ, motivující mzda

Pracovní náplň

  • Návrh a optimalizace procesů rozvoje prototypů
  • Rozvoj technologie tváření
  • Účast na zahraničních projektech, aplikace zákaznických požadavků na výrobní technologii
  • Provádění technologických zkoušek, vypracování zpráv
  • Analýza úzkých míst
  • Vedení technologické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ, technický směr
  • Praxi v oboru tváření, výhodou znalosti automotive
  • Středně pokročilá úroveň NJ nebo AJ
  • Logické myšlení, organizační talent, účelové jednání
  • Práce na PC (MS Office)
  • Řp. sk B
  • Samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Jazykové vzdělávání
  • Práce v mezinárodním prostředí
  • Profesní růst a další rozvoj
  • Propracovaný systém benefitů
  • Moderní zázemí

  • Lokalita pracoviště Olomoucko
  • Nástup dle domluvy