INŽENÝR TECHNICKÉ ÚDRŽBY (55 000 Kč a zajímavé benefity)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Fascinují tě technologie ve strojírenství? Máš již praxi na podobné pozici a chtěl bys své vědomosti uplatnit a rozšířit? Neztratíš se v technické dokumentaci nebo máš dokonce vyhlášku 50/1978 Sb.? Hledáme kolegu, hledáme technologa, hledáme tebe! Zašli mi svůj životopis a staň se součástí našeho týmu.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřená na sestavení plánů údržby pro nové stroje - TPM
  • Plánování pravidelných servisních revizí a zajištění oprav
  • Zastává pozici klíčového uživatele SAP a zároveň je podporou kolegů a týmu
  • Přímá účast na přípravě podkladů k dalším investičním projektům
  • Podílení se na projektech spojených s rozvojem údržby
  • Přímá spolupráce s odd. napříč společností

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru - strojírenství, elektrotechnika
  • Velmi dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • Práci s manuály, výkresy a schématy
  • Min. 2 roky praxe z výroby automotive nebo strojírenství nejlépe z údržby
  • Velmi dobrá znalost práce na PC
  • Práce s Autocad
  • Anglický jazyk - úroveň B1
  • Systém SAP a vyhláška 50/1978 Sb. - obrovskou výhodou
  • Analytické myslení, proaktivita, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Plat až 55 000 Kč
  • 13 plat
  • Odměny a bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost Home Office
  • Příspěvek na dopravu a penzijní připojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dotovanou závodní kantýnu
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního růstu
  • Místo výkonu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.