SW SPECIALISTA

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Hledáte stabilní zaměstnání v oblasti vývoje a testování automobilů? Máte programátorské myšlení a rozumíte automobilové elektronice? Pak hledáme právě Tebe na pozici SW SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • SW testování a vývoj elektroniky
  • Komunikace s kolegy i ze zahraničních poboček
  • Spolupráce na projektech pro české i zahraniční klienty

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ v oboru Elektro nebo IT
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenost s agilním vývojem, testováním, projektovým řízením v oblasti automotive - výhodou

Co nabízíme?

  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Stravenky
  • Finanční příspěvek v případě relokace
  • Možnost práce na Home office

  • Lokalita: Miletín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.