NÁSTROJAŘ - LISOVNA KOVŮ (AŽ 48.000 KČ + BONUS)

Neaktivní nabídka

37000 - 50000 Kč

Máte praxi na pozici nástrojaře z výroby s automatickými lisy kovů, nebo jako nástrojař vůbec? Chcete pracovat v moderní, stabilní a stále se rozvíjející výrobní společnosti? Pokud ano, neváhejte a zašlete mi svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte. Rád Vám poskytnu více informací.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Příprava strojů ve výrobě, výměny nástrojů, opravy jednotlivých dílů
  • Spolupráce s mistrem výroby
  • Práce s technickou dokumentaci

Co požadujeme?

  • Praxe na stejné pozici
  • Pečlivost a manuální zručnost
  • Ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny v nepřetržitém provoze (cca 12 směn v měsíci)

Co nabízíme?

  • PLAT AŽ 48.000 KČ PRO ZKUŠENÉ
  • Příspěvek za nástup 30.000 Kč
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu až 2.500 Kč za měsíc
  • 25 dní dovolené
  • Docházkový bonus
  • Extra příplatky za směny
  • Zvýhodnění telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport kartu
  • Velmi moderní, čisté a příjemné pracoviště
  • SMLOUVA NA DOBU NEURČITOU

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.