SKLADNÍK - VOLNÉ VÍKENDY (26-31.000 KČ)

Neaktivní nabídka

26000 - 31000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte rádi manuální a kreativní práci, po které vidíte finální vysledek? Hledáme kolegu do týmu na dvě směny. SKLADNÍK - VOLNÉ VÍKENDY (26-31.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Expedice materiálu.
  • Čtení kódů scannerem.
  • Obsluha VZV.
  • Provádění kontrol dodacích dokumentů.

Co požadujeme?

  • Ochotu pracovat na dvě směny (ranní/odpolední).
  • Praxe na období pozici výhodou.
  • Zkušenosti s obsluhou VZV vítány (popřípadě zajistíme kurz zdarma).

Co nabízíme?

  • Firemní kultura – moderní prostředí, ochotní kolegové, společné firemní akce.
  • V sezoně navíc proplacené příplatky 100 % za přesčas v sobotu.
  • Navíc proplacená přestávka 15 minut.
  • Dovolená 25 dnů.
  • Dotované stravování – cena oběda 30 Kč, nápoje na pracovišti zdarma.
  • Multisport karta.
  • Dostupnost MHD, parkování přímo u firmy.
  • Prostor pro Vaše známé - finanční odměna za doporučení nového zaměstnance 10 000 Kč.

  • Lokalita: Brno.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.