VEDOUCÍ INTERNÍ KVALITY S AJ

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Máte zkušenosti v oblasti interní kvality a chcete se aktivně podílet na jejím zlepšování? Máte zkušenost s vedením lidí? Chcete pracovat pro stabilního zaměstnavatele? Pokud jste odpověděli ano na všechny otázky, pak jste ideálním kandidátem! Pošlete mi Váš životopis ještě dnes a zúčastněte se výběrového řízení pro významného klienta na pozici: VEDOUCÍ INTERNÍ KVALITY S AJ

Pracovní náplň

  • vedení podřízených v interní kvalitě
  • nastavení a zodpovědnost za systémy a metody kvality ve 2 závodech
  • spolupráce s ostatními odděleními kvality
  • reporting
  • příprava plánu auditů

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • zkušenosti v oblasti kvality a ve vedení lidí
  • znalost metodik a nástrojů kvality, včetně standardů ISO
  • znalost VDA
  • komunikativní úroveň anglického jazyka

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • firemní akce
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • mobilní telefon + notebook
  • možnost firemní půjčky

  • místo výkonu práce: Plzeň-jih