OBCHODNÍ ŘEDITEL/ČLEN PŘEDSTAVENSTVA od 140000 Kč

Neaktivní nabídka

140000 - 300000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte chuť rozvíjet business pro významnou společnost z oblasti papírenského průmyslu? Jste zkušeným manažerem a v obchodě se cítíte jako ryba ve vodě? Rádi byste využili své zkušenosti s vedením lidí? Umíte dosahovat svých stanovených cílů? Komunikace v německém jazyce Vám nedělá problém? Pak neváhejte a reagujte na naši pracovní nabídku! Firma zabývající se výkupem a následným prodejem papíru hledá spolehlivého ambiciózního člověka, který jim pomůže zvýšit kvalitu služeb pro nové i stávající zákazníky na území celé ČR, na pozici: OBCHODNÍ ŘEDITEL/ČLEN PŘEDSTAVENSTVA od 140.000 Kč

Pracovní náplň

  • Strategické plánování a nastavování rozpočtu v rámci obchodu, výroby a logistiky
  • Sledování a vyhodnocování efektivity procesů, návrhy na zlepšení a jejich implementace v rámci organizace
  • Reprezentování organizace na jednáních s obchodními partnery, potenciálními zákazníky a dalšími subjekty
  • Vedení cca 20 lidí z oddělení výroby, logistiky a obchodu
  • Odpovědnost za prodej surovin, odpovědnost za zisk
  • Dojednávání cen za dopravu a za papír
  • Spolupráce s koncovým odběratelem
  • Reportování matce společnosti do Německa
  • Tvorba podnikatelského plánu společnosti
  • Tvorba a koordinace organizačních, provozních a pracovních řádů

Co požadujeme?

  • Min SŠ, VŠ
  • Nj na komunikativní úrovní pro komunikaci s rodilými mluvčími
  • 5 let praxe na pozicích managementu, ideálně výrobně obchodních společností
  • Vysoké pracovní nasazení, orientace na výsledky a strategické myšlení
  • Orientaci na obchod
  • Znalost papírenského průmyslu výhodou
  • Znalost strategického řízení podnikatelských procesů
  • Komunikační, prezentační a organizační dovednosti
  • Týmového hráče, který se umí samostatně rozhodovat
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Základní mzda 140000 Kč
  • Roční prémie dle zisku společnosti a osobních KPI
  • Stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Automobil značky Škoda Superb k soukromým účelům
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: zázemí v sídle společnosti – Olomouc, obchodní aktivity – celá ČR, výhledově i SK

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.