VEDOUCÍ DODAVATELSKÉ KVALITY

Máte zkušenosti v oblasti kvality a rádi byste pracovali na pozici VEDOUCÍ DODAVATELSKÉ KVALITY? Orientujete se v oblasti automobilového managementu kvality a domluvíme se dobře anglicky? Pak hledáme právě Vás! Významná mezinárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ DODAVATELSKÉ KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za audity u dodavatelů
  • Vedení pracovníků dodavatelské kvality
  • Jednání s dodavateli, vyřizování reklamací
  • Řešení zjištěných problémů
  • Zlepšování procesu v oblasti kvality
  • Řízení kvality dodavatelů

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání - technický směr výhodou
  • Praxe v kvalitě podmínkou
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (německý výhodou)
  • Znalost nástrojů kvality
  • Orientaci v normách ISO TS/IATF 16949 a ISO 9001 výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí zavedené mezinárodní společnosti
  • Smlouva na dobu NEURČITOU
  • Velmi dobré platové ohodnocení + bonusy
  • Stravenkový paušál
  • Dovolená navíc
  • Možnost osobního rozvoje
  • Příspěvek na dovolenou
  • Odměna za věrnost
  • Odborná školení
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Plzeň - jih