MARKETINGOVÝ ANALYTIK Praha-východ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Zajímá vás oblast marketingu? Máte zkušenost s analytickými nástroji nebo chuť se s nimi naučit? Pokud máte analytické uvažování a domluvíte se anglicky, hledáme právě Vás! Nadnárodní retailová společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: MARKETINGOVÝ ANALYTIK Praha-východ

Pracovní náplň

  • Zpracování a vyhodnocování prodejních dat
  • Příprava podkladů pro plánování promocí
  • Monitoring a analýza trhu a doporučení strategií
  • Spolupráce při plánování katalogů, letáků aj.
  • Příprava prezentací jednotlivých kampaní
  • Zadávání dat do systému

Co požadujeme?

  • VŠ nebo její aktuální studium
  • Pokročilou znalost MS Excel (makra)
  • Analytické myšlení a preciznost
  • Zkušenost s SQL či jinými analytickými nástroji výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Výborný kolektiv a moderní pracovní prostředí
  • Příspěvky na obědy
  • Příspěvek na sport

  • Termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zbankova.ext@solek.com.