VEDOUCÍ VÝROBY s PRAXÍ (40. - 55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Orientujete se v procesech ve výrobě? Jste zkušený vedoucí, který zvládne větší tým? Chcete se dále rozvíjet a ukázat, co ve Vás je? Pak mi pošlete Váš životopis ještě dnes! Do úspěšné výrobní společnosti hledáme posilu na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY s PRAXÍ (40. - 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • řízení a koordinace lidí, motivace týmu
  • dohlížení na dodržování výrobních procesů
  • zodpovědnost za plnění plánů
  • nábor a školení nových zaměstnanců
  • kontrola dodržování BOZP
  • ad hoc úkoly
  • reporting

Co požadujeme?

  • zkušenosti z výroby
  • schopnosti vést tým
  • praxi z obdobné pozice
  • znalost MS Office

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • příspěvek na jazykové vzdělávání
  • bonusy
  • prémie
  • odměny k výročím

    Místo výkonu práce: Strážnice