ÚČETNÍ s PRAXÍ (40.-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Vyznáte se v účetnictví a daních? Máte za sebou pár let praxe s vedením účetnictví? Zvládnete napsat mail v angličtině? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá posily na pozici: ÚČETNÍ s PRAXÍ (40.-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení účetnictví od A do Z
  • účtování faktur
  • banka
  • evidence majetku
  • spolupráce s auditory

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • orientace v účetnictví a daních
  • předchozí zkušenosti s vedením účetnictví
  • mírně pokročilá znalost anglického jazyka - psaná forma

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • týden dovolené navíc
  • možnost občasné práce z domova

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Praha