VÝVOJÁŘ PRO TV SAMSUNG

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Chceš pracovat s moderními technologiemi? Chceš tvořit aplikace, které mají ve světě úspěch? Máš zkušenosti s HTML5 a JavaScriptem? Rád se směješ při práci? Pokud ano, tak nám pošli tvé CV! A něco s tím uděláme! VÝVOJÁŘ PRO TV SAMSUNG

Pracovní náplň

  • Analýza klientských požadavků
  • Návrhy a realizace webového řešení
  • Aktualizace webových řešení
  • Testování a psaní vývojových dokumentů

Co požadujeme?

  • Pokročilou znalost webových technologií HTML5, JavaScript
  • Znalost AngularJS, Bootstrap, NodeJS
  • Znalost webových služeb REST API
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost síťových protokolů TCP/IP
  • Nadšenost, dynamičnost a smysl pro vtip

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Mezinárodní projektovou činnost
  • Firemní večery, příspěvky na sport a na MHD
  • Jazykové a technické vzdělávání
  • Zázemí nadnárodní, stabilní společnosti
  • Mladý a dynamický kolektiv

  • Místo výkonu práce: Brno