ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO ELEKTROÚDRŽBY (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Chcete pracovat pro tradiční českou společnost? Baví vás zajímavé výzvy? Dejte nám o sobě vědět! Tradiční česká společnost hledá nového člena týmu do divize potravinářství na pozici: ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO ELEKTROÚDRŽBY (30-35.000 Kč)

13. mzda

Pracovní náplň

  • Elektroúdržba celého závodu (opravy akutních závad,...)
  • Preventivní údržba strojů a všech zařízení
  • Vedení a správa dokumentů týkajících se strojů, vybavení a budovy
  • Objednávání a řízení činnosti externích firem
  • Komunikace napříč odděleními a dalšími závody
  • Zástup za vedoucího (plánování směn, meetingy, tvorba reportů)

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku 50 §6
  • Zkušenosti s údržbou a servisem
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Zkušenost s vedením lidí (výhodou)
  • Znalost práce s MS OFFICE (Excel, Word)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zodpovědnost, komunikační znalosti

Co nabízíme?

  • Zázemí tradiční české společnosti
  • Mzdové bonusy a prémie za pracovní výročí
  • Příspěvek na stravné
  • Firemní vzdělávání
  • Množství atraktivních benefitů

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Královéhradecko