BOZP SPECIALISTA - AUTOMOTIVE

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Máte zkušenosti v oblasti BOZP a chcete je zúročit ve velké mezinárodní automotive společnosti? Neváhejte poslat svůj životopis a dovědět se více! Mezinárodní výrobní automotive společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: BOZP SPECIALISTA - AUTOMOTIVE

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • kontrola bezpečnosti práce a provozu
  • zpracování vyžadované dokumentace, tvorba směrnic
  • dohled nad plněním interních předpisů
  • tvorba a inovace opatření vedoucích ke zlepšení podmínek práce
  • řešení pracovních úrazů a jejich prevence

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • praxi v oblasti BOZP a PO (nemusí být korporátního charakteru)
  • znalosti legislativy a příslušných předpisů týkajících se BOZP, PO a ŽP
  • schopnost proaktivně reagovat na vzniklé situace
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost práce MS Office

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • příspěvky na dojíždění
  • mobilní telefon, notebook
  • flexibilní pracovní dobu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • odborná školení
  • občerstvení na pracovišti

  • místo výkonu práce: Plzeň jih