Technik údržby s AJ (45000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Nadnárodní společnost v Brně hledá do svých řad TECHNIKA ÚDRŽBY, který se domluví anglicky a má předchozí praxi s údržbou strojů a budov. Jsi to Ty? Pokud ANO, udělej krok k nové práci a pošli mi svůj životopis!

Pracovní náplň

  • práce v interním systému – administrace, aktualizace
  • papírování kolem údržby budov
  • pravidelné kontroly budovy, strojů a zařízení
  • na starosti sklad náhradních dílů
  • optimalizace procesů a hledání efektivních řešení ve výrobě
  • komunikace s úřady a externími dodavateli (podpora techniků a dalších oddělení při řešení provozních závad)
  • dodržování plánu preventivní a prediktivní údržby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost AJ – denní využití
  • orientace, čtení a případné změny ve výkresové dokumentaci
  • základní znalost AUTOCAD
  • výborná práce s PC

Co nabízíme?

  • 5 týdnů volna
  • finanční bonusy na základě hodnocení nadřízeného
  • roční odměna
  • pravidelné navyšování mzdy
  • stabilní nadnárodní společnost
  • stravenky
  • příspěvek na penzijko/životko
  • Multisport karta, vitamíny, očkování proti chřipce, soutěže a další zaměstnanecké programy
  • místo výkonu práce Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.