INDUSTRIAL ENGINEER

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Rádi byste pracovali ve stabilní firmě, která je jedničkou v automobilovém průmyslu už několik let? Jsi blázen do aut a chceš se dále rozvíjet v oblasti automatizace výroby? Hledáme právě tebe! Zašli mi svůj životopis a staň se naší novou posilou na pozici INDUSTRIAL ENGINEER!

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Zavádění nových výrobních technologií
  • Automatizace procesů
  • Analýza výrobních procesů
  • Tvorba pracovních postupů
  • Komunikace s dodavateli nových technologií

Co požadujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání - technické
  • Komunikativní angličtinu
  • Znalost AutoCAD
  • Znalost principu štíhlé výroby
  • Znalost FMEA a FTA

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Roční bonusy
  • Měsíční bonusy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Závodní stravování
  • Odměny za pracovní výročí
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.