SPECIALISTA/TKA BEZPEČNOSTI PRÁCE (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti BOZP a PO? Komunikace v angličtině vám nedělá problém? Chcete rozjet svoji kariéru v prosperující nadnárodní společnosti? Výborně! Neváhejte nám zaslat váš životopis. Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA/TKA BEZPEČNOSTI PRÁCE (35-45.000 Kč)

13. mzda

Pracovní náplň

  • Nastavování bezpečnostních systémů
  • Školení BOZP a PO
  • Vyhledávání pracovních rizik a jejich minimalizace
  • Zodpovědnost za celý chod bezpečnosti ve firmě
  • Kontrola dokumentací i veškerého vybavení
  • Komunikace napříč odděleními

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Certifikát na OZO v prevenci rizik a certifikát OZO PO
  • Alespoň středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Výborné komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Bonusy a prémie
  • Možnost příspěvku na dojíždění a pojištění
  • Závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy

  • Lokalitu jižně od Pelhřimova