HLAVNÍ ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s komplexním zpracováním účetnictví a hledáte dlouhodobé uplatnění v tom, co Vás baví? Rádi byste se dále rozvíjeli a uplatnili své zkušenosti i na zahraničních projektech? Pokud ano, pošlete mi Váš životopis a staňte se součástí týmu nadnárodní společnosti na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za účetní agendu celého oddělení
  • vedení malého týmu
  • zpracování agendy DPH, podkladů pro DPPO
  • odborná podpora v oblasti účetnictví
  • spolupráce s daňovým poradcem a auditorem
  • komunikace s finančním úřadem

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • předchozí praxi na obdobné pozici
  • zkušenost s vedením lidí
  • znalost účetní a daňové problematiky
  • dobrá znalost MS Office Excel
  • anglický jazyk na úrovni min. B1

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu s pevným základem
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost využití cizího jazyka
  • vzdělávací kurzy a školení
  • příspěvek na stravování
  • pracovní uplatnění i na zahraničních projektech
  • možnost kariérního rozvoje

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!