VEDOUCÍ ÚDRŽBY (55-70.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Liberec

Máte zkušenost jako vedoucí údržby z výrobní společnosti? Hledáte novou vývzvu a dobré platové ohodnocení? Tak to neváhejte a zašlete svůj životopis! Výrobní společnost hledá parťáka na pozici VEDOUCÍ ÚDRŽBY (55-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Plánování údržby, revizí a prohlídek
  • Koordinace úkolů dle standardů
  • Implementace LEAN metod
  • Příprava podkladů a spolupráce na realizaci investic
  • Dodržování BOZP, PO a OŽP

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Zkušenost z technické pozice v provozu
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Anglický jazyk výhodou
  • Znalost MS Office

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • Možnost jazykových kurzů
  • Pružná pracovní doba

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.