PARŤÁK DO TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ SE SPRÁVNÝM NÁBOJEM

Neaktivní nabídka

30000 - 45500 Kč

mzdové ohodnocení

Chrudim

Chceš začít nový rok novou příležitostí? Hledáš práci, která tě nakopne a dá úplně nový rozměr? Neváhej, hledáme technické nadšence do moderní technologie! Jste nadšenec? Napište nám! Moc rádi Vám nabídneme nové příležitosti!

Pracovní náplň

  • Dohled nad technickým stavem výrobního zařízení
  • Diagnostika a řešení poruch
  • Realizace technických opatření

Co požadujeme?

  • Držitele výučního listu nebo maturitního vysvědčení
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • Pracovitého člověka, který se nebojím dělat na směny
  • Odborníka, kterého baví moderní technologie

Co nabízíme?

  • Krásných 25 dní dovolené
  • Čisté pracovní prostředí
  • Moderní stroje a technologie
  • Obědy na pracovišti
  • Vzdělávání a školení
  • Příspěvek na pojištění

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.