RECEPČNÍ - IMI INTERNATIONAL MODŘICE

mzdové ohodnocení

Brno - město

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako PRECEPČNÍ - IMI INTERNATIONAL MODŘICE. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Pracovní náplň

  • Zajištění plynulého chodu recepce
  • Uvítání hostů a návštěv
  • Přepojování telefonních hovorů, firemní pošta
  • Úzká spolupráce s personálním oddělením a kolegy z ostatních oddělení
  • Doplňkové práce související s nástupem nového zaměstnance (docházkové karty, výdej a administrativa pracovních oděvů,...)
  • Drobná administrativa dle zadání

Co požadujeme?

  • Angličtinu min. na střední úrovni
  • Znalost práce na PC MS Office
  • Spolehlivost, dochvilnost, aktivní přístup
  • Slušné jednání, chuť do práce

Co nabízíme?

  • 155 - 165 Kč /hod
  • Pracovní doba 8:00-16:30 hod
  • Dlouhodobou spolupráci s individuálním přístupem
    klidná, pohodová práce
  • Vzdělávací kurzy, školení,
  • Práci v mladém a velmi přátelském kolektivu
  • Moderní a čisté pracovní prostředí
  • Prostředí prosperující a rostoucí společnosti
  • Pravidelné vyplácení mzdy

  • Pozice je vhodná pro samostatnou a energickou ženu/muže, studenty

  • Místo výkonu práce: IMI Intrenacional Evropská 852 Modřice