Obchodní zástupce s provizemi bez stropu

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Firma zabývající se výkupem a následným prodejem odpadního papíru hledá spolehlivého ambiciózního člověka, který jim pomůže zvýšit kvalitu služeb pro nové i stávající zákazníky na území celé ČR, na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Pracovní náplň

  • Čeká Tě pestrá a různorodá práce
  • Akvizice nových zákazníků a obchodních příležitostí
  • Řešení vzniklých reklamací
  • Pravidelný reporting vedení společnosti
  • Tvorba nabídek přímo na míru zákazníkovi
  • Péče o stávající zákazníky
  • Hlavním cílem bude výkup papíru

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC
  • Profesionální vystupování a ochotu jednat s lidmi
  • Maximální samostatnost a časovou flexibilitu – časté cestování (1-2 dny v kanceláři)
  • Zkušenosti s obchodováním výhodou
  • Znalost obchodu s papírem (tiskárny, obalový materiál) výhodou
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Zájem a chuť aktivně vyhledávat nové klienty
  • Vlastní organizace práce, flexibilita a obchodní duch
  • NJ NA KOMUNIKATIVNÍ ÚROVNI NUTNOSTÍ - DŮLEŽITÉ
  • Aj výhodou

Co nabízíme?

  • Základní mzda 30 000 Kč brutto, po zkušební době 35 000 Kč + 5 000 Kč pohyblivá složka
  • 13. plat
  • Stravenky
  • 20 dní dovolené
  • Rodinně založený kolektiv a přátelský vedoucí
  • Práci ve stabilní společnosti
  • Možnost ovlivnit výši svého výdělku
  • Úvodní zaškolení a průběžné rozšiřování znalostí
  • Šanci během několika málo let postoupit na nejvyšší posty prodejního týmu
  • Automobil k soukromým účelům (PC a telefon jsou samozřejmostí)
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: zázemí v sídle společnosti – Olomouc, obchodní aktivity – celá ČR, výhledově i SK

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.