VEDOUCÍ TÝMU PRODUCT ENGINEERINGU (až 80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Chcete se ucházet o tuto pozici VEDOUCÍHO TÝMU PRODUCT ENGINEERINGU (AŽ 80.000 Kč)? Nadnárodní výrobní společnost právě hledá šikovného a zkušeného kolegu, který má zkušenost v oboru Product Engineering. Má zkušenosti s vedením lidí a bezchybně ovládá anglický jazyk. Pokud splňujete tyto dané podmínky, tak neváhejte a zašlete nám Vaše životopisy!

Pracovní náplň

  • Dohled a řešení technických problémů, které by ohrozily požadavky SQDC
  • Vedení a rozvoj týmu Sustain Engineeringu
  • Školení zaměstnanců
  • Implementace prvků k dosažení snížení RPPM či TACT timu
  • Kontrola výkonu členů týmu, nastavování PPP
  • Zakládání nových postupů inženýrského týmu a jejich následná správa, tak aby odpovídali standardům společnosti
  • Zlepšování efektivity a produktivity týmu a procesů (Kaizen, Lean)
    Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (technického obor výhodou)
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Praxe v oboru Engineering
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (je potřeba na denní bázi)
  • Schopnost plánovat
  • Komunikativnost
  • Týmový duch

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Home Office
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy
  • Pracovní mobil, Notebook
  • Příspěvky na penzijní / životní pojištění
  • Pružný začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení

  • Lokalita: Chomutov