MISTR VE VÝROBĚ - RANNÍ SMĚNY (35-42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Nadnárodní výrobní společnost právě hledá kolegu na týmu na pozici MISTR VE VÝROBĚ (35-42.000 Kč). Pokud právě hledáte novou pracovní příležitost a již máte předchozí zkušenosti na podobné pozici, tak neváhejte zašlete nám Váš životopis!!

Pracovní náplň

  • Řízení a organizace výroby dle plánu
  • Přidělování směn
  • Dohled nad dodržováním BOZP
  • Správa docházky
  • Odměňování zaměstnanců
  • Komunikace s kvalitou a inspekcí
  • Vedení porad operátorů

Co požadujeme?

  • Praxi z automotive či výrobní společnosti
  • 2 roky zkušeností na obdobné vůdčí pozici
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí čítající cca 30 zaměstnanců
  • Komunikativnost
  • Motivaci a chuť stále zlepšovat procesy
  • Znalost MS Office (Word, Excel)
  • Anglický jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • Dny dovolené navíc
  • Práce na ranní směny
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Dotované závodní stravování
  • Roční bonus
  • Odměny za odpracované roky
  • Možnost vzdělávání

  • Lokalitu: Klášterec nad Ohří