Supply Chain Manager (85-100.000 KČ)

Neaktivní nabídka

85000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Jste zkušený manažer v oddělení Supply Chain a nebojíte se výzev? Umíte perfektně anglicky? Hledáte novou pracovní příležitost? Pošlete nám Váš životopis v AJ i s fotkou a zúčastněte se výběrového řízení na pozici Manažera Supply Chain (85-100.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za materiál, plánování, nákup, zásoby a logistiku
  • Optimalizace dodavatelské základny se zaměřením na náklady, kvalitu a dodávky prostřednictvím implementace
  • Řízení systému hodnocení dodavatelů a strategií
  • Efektivní hospodaření s materiály
  • Implementace Leanu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Dlouhodobou praxi na podobné pozici
  • Manažerské schopnosti
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalosti ve čtení elektro dokumentace

Co nabízíme?

  • Služební automobil
  • Pružnou pracovní dobu
  • Práci ve stabilní společnosti
  • Příjemný kolektiv
  • Spoustu dalších benefitů

  • Lokalitu: Chomutov