TECHNICKÁ PODPORA WINDOWS

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste nadšení Windows admin? Komunikovat v angličtině Vám nedělá problém? Baví Vás se dále vzdělávat a učit se nové věci? Pokud ano, hledáme právě Vás! WINDOWS ADMINISTRÁTOR

Pracovní náplň

  • Technická podpora na úrovni 2nd level
  • Správa a Windows serverů a sítí
  • Práce s ticketovacím systémem
  • Denní komunikace se zahraničím
  • Práce ve směnném provozu
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Praxi ve správě a administraci systémů
  • Dobrou znalost Windows serverů a sítí
  • Komunikativnost, týmového ducha

Co nabízíme?

  • Moderní, přátelské pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Možnost profesního růstu
  • Technické a jazykové vzdělávání
  • Různorodá pracovní náplň

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.