SPECIALISTA BOZP (60-80.000 KČ)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Máte rádi na pracovišti pořádek? Baví Vás hledat a zkoušet nové nápady na neustálé zlepšování v oblasti BOZP? Tak zašlete nám Váš životopis!!! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: SPECIALISTA BOZP (60-80.000 KČ)

Pracovní náplň

  • kontrolovat a posuzovat bezpečnostní rizika a ostatní oblasti BOZP
  • navrhovat a realizovat opatření ke zlepšení či nápravě stávajících procesů
  • aktivní školení nejen nových zaměstnanců
  • vytvářet reporty pro management
  • sledovat legislativní změny a standardy v oblasti BOZP

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • OZO v BOZP a PO
  • předešlou praxi na podobné pozici
  • pokročilou znalost legislativních předpisů a problematiky
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (nutné)
  • organizační, prezentační a komunikační schopnosti a dovednosti

Co nabízíme?

  • moderní pracovní prostředí
  • vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu

  • lokalitu: Most

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.