MANAŽER BOZP, PO A ŽP

mzdové ohodnocení

Brno - město

Nadnárodní společnost působící v oblasti automobilového, stavebního a spotřebního průmyslu hledá do svého týmu zkušeného Manažera pro oblast BOZP, PO a ŽP. Máš minimálně 3 roky praxi na stejné pozici? Zvládáš různorodou a dynamickou práci a časově jsi flexibilní? Pošli mi své CV, odpovím všem.

Pracovní náplň

  • Rozvoj a implementace BOZP, PO a ŽP
  • Tvorba ročního plánu
  • Pravidelné reporty
  • Support pro školící kampaně k rozvoji BOZP a ŽP
  • Nastavování pokynů, postupů, směrnic v bezpečnosti a ekologii
  • Definovat a vyhodnocovat rizika
  • Tvorba a aktualizace plánu sebeochrany při mimořádné události
  • Podpora při vyšetřování nehod
  • Zajištění splnění všech zákonných požadavků
  • Podílení se na přípravě a řízení auditů v oblasti BOZP

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Praxi v oboru min 3 roky BOZP, PO a ŽP
  • Certifikace o odborné způsobilosti v BOZP, PO a ŽP
  • Vysoké komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost komunikace v AJ/ i písemný projev
  • Schopnost přizpůsobit se dynamickým situacím
  • Orientace na výsledky/obchod
  • Orientace na zákazníka
  • Dobrý timemanagement
  • Časová flexibilita

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání
  • Flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Firemní akce, dárkové balíčky
  • Možnost kariérního růstu
  • Odpovídající platové podmínky + prémie