ŠIKULA MONTÉR - ZAJÍMAVÉ BENEFITY

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

Máš pocit, že je tahle doba šílená, ve svém oboru nemáš štěstí nebo chceš jen zkusit něco nového a zajímavého?Hledáme do svých řad šikovné montážníky, co umí vzít do rukou nářadí a udělat z NĚČEHO, excelentní, funkční SUPERNĚCO! Neváhej, pošli mi svůj životopis a podíváme se, s čím nám pomůžeš.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřená na montáž segmentů pohonů dveří u kolejových vozidel
  • Finální montáž dveřních křídel nebo schodů
  • Flexibilně reagovat na různorodost projektů
  • Zodpovědnost za práci podle fotodokumentace
  • Zodpovědnost za funkční výsledek

Co požadujeme?

  • Min. vyučen v technickém oboru, ale není podmínkou
  • Manuální zručnost
  • Dokázat použít základní nářadí jako šupleru, šroubovák, vrtačku, momentový klíč
  • Zvládnout práci podle fotodokumentace
  • Schopnost samostatné práce i týmové souhry
  • Ochotu učit se nové věci
  • Práci na 2. nebo 3. směny

Co nabízíme?

  • Plat až 30 000 Kč
  • 25 dnů dovolené
  • Nadstandardní příplatky za směnost
  • Příspěvěk na dopravu až 2000,- Kč
  • Příspěvek na penzijko až 800,- Kč
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Stravenky
  • Body z Cafeterie
  • Sportovní karta Active Pass
  • Propracovaný zaškolovací systém
  • Čištění a péče o pracovní oděv
  • Svoz z vybraných zastávek ZDARMA
  • Firemní akce
  • Místo výkonu: BRNO

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.