LOGISTIK PRO PLÁNOVÁNÍ S AJ (37-57.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Břeclav

Víš jak na 2D/3D CAD a orientuješ se v 5S a 8D? Si organizační typ s analytickým myšlením? Domluvíš se anglicky? Hledáme právě tebe! Rozvíjející se výrobní společnost hledá kolegu na pozici: LOGISTIK PRO PLÁNOVÁNÍ S AJ (37-57.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Příprava podkladů logistiky
  • Zodpovědnost za technickou a materiálovou vybavenost pracovišť
  • Zodpovědnost za technické specifikace včetně layoutů
  • Návrh a zavedení principů štíhlé výroby
  • Zajištění efektivity procesů
  • Dohled nad 5S a balícími předpisy
  • Spolupráce se zákazníky a dodavateli
  • Nastavování a kalkulace milk-runů, kanbanových okruhů, supermarketů ve výrobě
  • Školení operátorů na principy štíhlé výroby

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost 2D/3D CADu
  • Znalost 5S, 8D
  • Orientace v lean procesech a v řízení projektech
  • Praktická znalost Microsoft Office
  • Analytické myšlení
  • Tah na branku
  • Zodpovědnost
  • Komunikativnost

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • bonusy
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové vzdělávání
  • příspěvek na stravování a další

  • lokalita: Hustopeče
  • nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.