PRACOVNÍK RECEPCE - BRNO LÍŠEŇ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNÍK RECEPCE - BRNO LÍŠEŇ. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Pracovní náplň

  • Vyřizování telefonických hovorů
  • Sjednávání schůzek
  • Přijímání návštěv a komunikace s klienty
  • Zpracování příchozí a odchozí pošty
  • Vyřizování e-mailové korespondence

Co požadujeme?

  • Dobrou pracovní morálku, pečlivost, spolehlivost, dochvilnost
  • Čistý výpis z rejstříku trestů
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (přijmout návštěvy a dokázat srozumitelně poradit)
  • Příjemné jednání
  • Základní znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • 130 Kč/hodinu
  • Po - pá 7-15
  • Pravidelné vyplácení mzdy
  • Úvazek dle Vašich potřeb
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Klidnou a pohodovou práci

  • Práce vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné (ID, OZZ), studenty, ženy na mateřské dovolené i pro vitální starobní důchodce
  • Místo výkonu práce: Brno – Líšeň, areál bývalého Zetoru